piątek, 4 marca 2011

7) Dom Nocy : Wybrana tom 3 -P.C Cast + Kristin Cast


Opis książki: Do Domu Nocy zakradły się ciemne moce i żądza krwi, a szkolne przygody dorastającej wampirki Zoey Redbird stają się coraz bardziej tajemnicze. Ci, którzy wydawali się przyjaciółmi, okazują się wrogami, a co dziwniejsze, zaprzysięgli wrogowie stają się przyjaciółmi. Tak zaczyna się intrygująca trzecia część serii, w której odwaga Zoey zostanie wystawiona na większą próbę niż kiedykolwiek przedtem. Wie, że wszystko, co odkryje, musi być zachowane w tajemnicy przed resztą mieszkańców Domu Nocy, w którym zaufanie stało się towarem deficytowym. Życie osobiste Zoey także toczy się coraz dziwniej – nagle okazuje się, że spotyka się z trzema chłopakami, co może zaowocować katastrofą towarzyską. Wkrótce potem wampiry zaczynają umierać. Naprawdę umierać. Zoey i jej przyjaciele odkrywają jednak, że nie wszystko jest takie, jakie się wydaje…

Moja opinia: Tak samo jak poprzednio opinia do tej książki także jak do ,,Zdradzonej" była nieciekawa ale nie można opierać się na opiniach osób które nienawidzą ,,Zmierzchu". Ta cześć jest najkrótsza z wszystkich które wyszły.
Akcja książki tak naprawdę zaczyna się w 4 rozdziale więc nie można się zniechęcać później już się nie można oderwać ;). Zmiana akcji tajemnicza śmierć i przymierze z osobą którą się nie cierpiało i seks (nie powiem z kim ;D ) hmm... zaskakujące i intrygujące.
Bohaterka tym razem musi wybrać jednego z trzech chłopaków, odkryć tajemnice jaką skrywa Nefretete odzyskać przyjaciół i zrozumieć dlaczego właśnie ją wybrała Nyks...


Wydawnictwo : Książnica
Ilość stron : nie wiem koleżance pożyczyłam więc nie mogę sprawdzić ;P xdd
Czas czytania : Też nie umiem powiedzieć bo czytałam w ferie które miałam miesiąc temu ale mogę zapewnić że się nie mogłam oderwać i czytałam do 1 w nocy ;)

9 komentarzy:

 1. Juz jestem na końcówce tej książki. Strasznie mi się podoba. Niedługo dodam jej recenzje.

  OdpowiedzUsuń
 2. Leży na półce i narboiłaś mi jeszcze więcej chęci, żeby jak najszybciej się nią zająć :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedyś przeczytam, ale jestem już dość sceptycznie do nich nastawiona.

  OdpowiedzUsuń
 4. Oh.. mam sporo do nadrobienia ;) Najpierw muszę zacząć od pierwszej części z tej serii :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak narazie czytam pierwszą część ale niewątpliwie sięgnę po kolejne.
  Ps.Zapraszam na [nika-poleca] znajdziesz tam niespodziankę

  OdpowiedzUsuń
 6. Właśnie zbieram kasę na kupienie całej serii.

  OdpowiedzUsuń
 7. już od dawana chciałam zabrać się za tą serię :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Myśle, że się skuszę ma cały cykl :)

  OdpowiedzUsuń