wtorek, 1 marca 2011

6) Dom Nocy ; Zdradzona tom 2-P.C Cast + Kristin Cast


Opis;Zoey z powodzeniem zaaklimatyzowała się w Domu Nocy. Wydaje jej się, że wreszcie odnalazła swoje miejsce na ziemi. Tymczasem wydarzenia, które mają miejsce poza murami szkoły uświadamiają młodej wampirzycy, że niezwykła moc, jaką została obdarzona, może być groźna dla jej przyjaciół. Zoey musi stawić czoła najgorszemu – zdradzie, która złamie jej serce i zagrozi całkowitym zniszczeniem jej bezpiecznego dotąd świata.

Moja opinia; Niektóre opinie czytelników o książce mówią że ta książka jest do bani a wcale nie. Ta książka umie zaintrygować pierwsza część była świetna a ta jest jeszcze lepsza.
Tak zmiana akcji jaka następuje powodowała dreszczyk emocji który kumuluje się z każdą następną stroną ;tajemnicze zjawy a może jednak nie ,zdrada prze osobę której ufała i śmierć (nie powiem kogo. ;D) . Przez niektóre momenty można się śmiać ale też są momenty że naprawdę płacze się przez 30 stron ( w moim wypadku). Pokochałam tą serie chociaż to nie jest moja ulubiona ale jednak , bardzo polecam ;) .


Wydawnictwo; Książnica
Ilość stron; 352
Czas czytania; sorki nie pamiętam czytałam w ferie ;)


7 komentarzy:

 1. Rzeczywiście opinie są różne, spotkałam się z wieloma negatywnymi. Ale mi naprawdę się spodobało, a na półce na swoją kolej czekają kolejne 2 części

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam tą serię. Obecnie czytam 3 tom ;pp

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam ją w planach ;)

  PS. Dodaję blog do ulubionych :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czytałam i przyznam, że całkowicie mi się nie podobała... Najlepsza według mnie była "Naznaczona". Później duet Cast przestał trafiać w mój gust czytelniczy.

  [okiem-recenzenta.blog.onet.pl]

  OdpowiedzUsuń
 5. Hyhy, nadal nie zaczęłam pierwszej części :D Powiem, że każdy następny tytuł jest coraz bardziej dziwny xD Jak dla mnie po prostu śmieszne. Mam do nich masę skojarzeń ^^"

  I taka rada, ponieważ nie potrafię patrzeć, jak ktoś pisze niepoprawnie. przed przecinkami NIE ma spacji. Dopiero po. I tam, gdzie masz średniki, powinien być dwukropek ;)

  [magiaksiazek.blog.onet.pl]

  OdpowiedzUsuń
 6. Właśnie zaczęłam czytać Naznaczoną i nawet mi się podoba. [nika-poleca]

  OdpowiedzUsuń
 7. Kilka osób przekonywało mnie do przeczytania tej serii i coraz częściej się spotykam z pozytywnymi opiniami na temat tej serii więc mam nadzieję że w najbliższym czasie będę miała okazje ją znależć

  OdpowiedzUsuń